کتاب فیزیک یازدهم نشر الگو رشته ریاضی : نقد و بررسی کامل

فیزیک یازدهم نشر الگو چقدر برای کنکور مفید و موثره؟ کیفیت درسنامه اش چطوره؟ سطح تست هاش چطور؟ برای نقد و بررسی دقیقش با ما همراه باش.

انتشارات نشر الگو معمولا یکی از انتخاب های دانش آموزان برای تهیه کتاب های کمک آموزشی خودشون هست. اما باید بدونیم که این کتاب در چه سطحی قرار داره؟ میزان تست و درسنامه اش به چه صورت هست؟ پاسخنامه خوب و مناسبی داره؟ امروز میخوایم باهم درباره کتاب فیزیک یازدهم این انتشاراتی صحبت کنیم پس با ما همراه باش 🙂 !

کتاب فیزیک یازدهم نشر الگو

شناسنامه کتاب فیزیک نشر الگو

  • پایه : یازدهم
  • رشته تحصیلی : ریاضی
  • مولف : رضا خالو
  • تعداد تست ها : فصل اول 384 _ فصل دوم 429 _ فصل سوم 203 _ فصل چهار 175 تست داراست.

نقد و بررسی فیزیک نشر الگو

کتاب فیزیک یازدهم نشر الگو دارای درسنامه کامل با پوشش دهی و فهرست بندی مطابق کتاب درسی هست .درسنامه این کتاب تقسیم بندی شده است بطوری که بعد هر قسمت سوالات و تمرینات و تست های مرتبط با آن قسمت وجود دارد و در نهایت و پایان هر درسنامه تست ها کلی و آموزشی از آن فصل قرار دارد. علاوه بر این پایان هر فصل دارای یک آزمون کلی و جمع بندی از آن فصل هست .

مزیت دیگر این کتاب داشتن یک پاسخنامه کامل و تشریحی است که با یک هایلایت خوب میتوانیم یک منبع پر از نکته برای خود ایجاد کنیم.

کتاب فیزیک یازدهم نشر الگو سطح بالایی دارد و برای دانش آموزان قوی و متوسط رو به بالا و دارای پایه قوی مناسب است.

برای دانش اموزان متوسط و دارای ضعف پایه ای ما کتاب های دیگه ای را پیشنهاد میکنیم ( مثل کتاب فیزیک یازدهم سیر تا پیاز )، که نقد و بررسی کامل آنها را میتونید در سایت خودمون ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ریاضی و آمار جامع آبی قلم چی : بررسی کامل کتاب

ش تیر 25 , 1401
اگه میخوای بدونی ریاضی و آمار جامع آبی قلم چی چجور کتابیه و خوندش چقدر میتونه تو رو از رقیبات جلو بندازه ؟ پس با ما همراه باش! :)
ریاضی و آمار جامع آبی قلم چی

اینها شاید برات جالب باشه:

کیمیاگرخونه

مدرسه ای برای تو و رویاهات

اینجا توسط برترین مشاوران کنکور ایران ساخته شده تا به صورت رایگان هزاران محتوای مشاوره ای رو در اختیارتون بذاره!

دسترسی های سریع

کاری داشتی خبرم کن!