کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته تجربی: نقد و بررسی کامل

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز کتاب خوبیه؟ کیفیت درسنامه و تست هاش چقدره؟ آیا میتونیم روی این کتاب برای رسیدن به درصد بالا حساب کنیم؟

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز معمولا یکی از انتخاب های دانش آموزانه ولی نکته ی قابل توجه اینه که آیا این کتاب از سطح خوبی برخورداره؟ درسنامه خوب و پاسخنامه تشریحی داره؟ میزان تست هاش متناسب و کافیه؟ امروز قراره یه نقد و بررسی کامل درباره این کتاب داشته باشیم و به جواب این سوالات برسیم، پس با مرکز مشاوره کنکور جدیدی نژاد همراه باش 🙂 !

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز

اگه ویدیوهای توی سایت رو نمیبینین؛ لطفا وی پی ان تون رو خاموش کنین و مجددا صفحه رو Refresh کنین تا بدون دردسر هزاران ساعت فیلم مشاوره کنکور رو اینجا ببینین!

ممنونیم! 🙂

شناسنامه کتاب فیزیک خیلی سبز

  • پایه : یازدهم
  • رشته تحصیلی : تجربی
  • مولف : رضا سبزمیدانی و نوید شاهی و ایمان سلیمانزاده
  • تعداد تست ها : فصل اول 429 _ فصل دوم 434 _ فصل سوم 489 تست داراست.

نقد و بررسی فیزیک خیلی سبز

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز در نگاه اول، یک کتاب سخت و سنگینی به نظر میرسه ولی یک کیمیاگر هیچ وقت به نگاه های سطحی بسنده نمیکنه و میره توی عمق ماجرا و متوجه میشه که حجیم بودن این کتاب به دلیل فهرست بندی مطابق با کتاب درسی و درسنامه کامل و پوشش دهی مطالب کتاب درسیه. ولی فقط به درسنامه این کتاب نباید قانع شد و آزمایش ها و نمودارها و اشکال کتاب درسی رو هم باید خوب خوند.

همچنین این کتاب دارای پاسخنامه تشریحی خوب و کامل و پر از نکات مهمه که با یک هایلایت خوب میتونیم نتیجه خوبی از خوندن این کتاب بگیریم.

4 دیدگاه برای “کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته تجربی: نقد و بررسی کامل

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته ریاضی: نقد و بررسی کامل

س تیر 28 , 1401
کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته ریاضی چقدر کتاب خوبیه؟ کیفیت درسنامه و تست هاش چطوره؟ پاسخنامه تشریحی اش میتونه کاملا کمکم کنه؟
کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز

اینها شاید برات جالب باشه:

کیمیاگرخونه

مدرسه ای برای تو و رویاهات

اینجا توسط برترین مشاوران کنکور ایران ساخته شده تا به صورت رایگان هزاران محتوای مشاوره ای رو در اختیارتون بذاره!

دسترسی های سریع

کاری داشتی خبرم کن!