کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته ریاضی: نقد و بررسی کامل

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته ریاضی چقدر کتاب خوبیه؟ کیفیت درسنامه و تست هاش چطوره؟ پاسخنامه تشریحی اش میتونه کاملا کمکم کنه؟

یک کیمیاگر میدونه که قبل انجام هر کاری باید خوب فکر کنه و انتخاب درست و هوشمندانه ای داشته باشه تا به نتیجه دلخواهش برسه. پس با ما همراه باش تا با نقد و بررسی کامل کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز ، هم درست فکر کنی و هم یک انتخاب خوب و سودمند داشته باشی. روی کمک مرکز مشاوره جدیدی نژاد حساب کن 🙂 !

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز

اگه ویدیوهای توی سایت رو نمیبینین؛ لطفا وی پی ان تون رو خاموش کنین و مجددا صفحه رو Refresh کنین تا بدون دردسر هزاران ساعت فیلم مشاوره کنکور رو اینجا ببینین!

ممنونیم! 🙂

شناسنامه کتاب

  • پایه : یازدهم
  • رشته: ریاضی
  • مولف : ایمان سلیمانزاده و نوید شاهی و رضا سبزمیدانی
  • تعداد تست ها : فصل اول 325 _ فصل دوم 411 _ فصل سوم 187 _ فصل چهارم 226 تست داراست.

نقد و بررسی فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته ریاضی

کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز در نگاه اول ، یک کتاب سخت و سنگینی به نظر میرسه ولی یک کیمیاگر هیچ وقت به نگاه های سطحی بسنده نمیکنه و میره توی عمق ماجرا و متوجه میشه که حجیم بودن این کتاب به دلیل فهرست بندی مطابق با کتاب درسی و درسنامه کامل و پوشش دهی مطالب کتاب درسیه. ولی فقط به درسنامه این کتاب نباید قانع شد و آزمایش ها و نمودارها و اشکال کتاب درسی رو هم باید خوب خوند. همچنین این کتاب دارای پاسخنامه تشریحی خوب و کامل و پر از نکات مهمه که با یک هایلایت خوب میتونیم نتیجه خوبی از خوندن این کتاب بگیریم.

2 دیدگاه برای “کتاب فیزیک یازدهم خیلی سبز رشته ریاضی: نقد و بررسی کامل

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کتاب فیزیک یازدهم میکرو گاج : نقد و بررسی کامل

س تیر 28 , 1401
فیزیک یازدهم میکرو گاج رشته تجربی چطور درسنامه ای داره؟ آیا کیفیت تست هاش خوبه؟ میتونم برای رسیدن به درصد بالا روی این کتاب حساب باز کنم؟
کتاب فیزیک یازدهم میکرو

اینها شاید برات جالب باشه:

کیمیاگرخونه

مدرسه ای برای تو و رویاهات

اینجا توسط برترین مشاوران کنکور ایران ساخته شده تا به صورت رایگان هزاران محتوای مشاوره ای رو در اختیارتون بذاره!

دسترسی های سریع

کاری داشتی خبرم کن!