کتاب فیزیک یازدهم میکرو گاج : نقد و بررسی کامل

فیزیک یازدهم میکرو گاج رشته تجربی چطور درسنامه ای داره؟ آیا کیفیت تست هاش خوبه؟ میتونم برای رسیدن به درصد بالا روی این کتاب حساب باز کنم؟

انتخاب یک کتاب خوب به همراه دونستن روش خواندن درست یک درس از مهمترین کارهاییه که یک دانش آموز خوب و پرتلاش باید انجام بده، تا به نتیجه ی دلخواهی که میخواد برسه. ما هم امروز قصد داریم به یک نقد و بررسی کامل از کتاب فیزیک یازدهم میکرو گاج بپردازیم تا شما رو در این مسیر و انتخاب راه درست همراهی و کمک کنیم. پس با مرکز مشاوره کنکور جدیدی نژاد همراه باشید 🙂 !

کتاب فیزیک یازدهم میکرو گاج

اگه ویدیوهای توی سایت رو نمیبینین؛ لطفا وی پی ان تون رو خاموش کنین و مجددا صفحه رو Refresh کنین تا بدون دردسر هزاران ساعت فیلم مشاوره کنکور رو اینجا ببینین!

ممنونیم! 🙂

شناسنامه کتاب فیزیک میکرو

  • پایه : یازدهم
  • رشته تحصیلی : تجربی
  • مولف : سعید احمدی و محمد آهنگر
  • تعداد تست ها : فصل اول 250 _ فصل دوم 282 _ فصل سوم 320 تست داراست.

نقد و بررسی فیزیک یازدهم میکرو

کتاب فیزیک یازدهم میکرو نقره ای گاج دارای یک درسنامه خوب و با پوشش دهی کامل مطالب کتاب درسیه و مناسب برای دانش آموزان در سطح متوسط تا قویه و آنها رو برای امتحانات مدرسه و تست های کنکور آماده میکنه . این کتاب هم جنبه آموزشی داره و هم هدف آن ایجاد تسلط نسبی بر تست های کنکور و آزمون هاست . تست های کتاب فیزیک میکرو گاج شامل تست های شناسنامه دار و کنکورهای سراسری و آزمون های آزمایشیه. با وجود پاسخنامه تشریحی خوب و کامل ، تا حدودی نیاز ما رو از کتاب های کمک آموزشی دیگه رفع میکنه.

رفقا برای گرفتن نتیجه بهتر از این کتاب حتما وقتی تست میزنین سوالات خوب و نکته دارش رو مارک یا هایلایت کنین و برای مرور درس اون ها رو تکرار کنین. این راز رسیدن به درصد بالای 70% توی فیزیک کنکور محسوب میشه!

4 دیدگاه برای “کتاب فیزیک یازدهم میکرو گاج : نقد و بررسی کامل

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

شیمی یازدهم خیلی سبز : نقد و‌ بررسی کتاب

س تیر 28 , 1401
کدوم منبع شیمی برای پایه یازدهم از همه مناسب تره؟ کتاب شیمی یازدهم خیلی سبز چطور کتابیه؟کجا نقد کتاب ها رو پیدا کنم جز سایت کیمیاگر خونه!
شیمی یازدهم خیلی سبز

اینها شاید برات جالب باشه:

کیمیاگرخونه

مدرسه ای برای تو و رویاهات

اینجا توسط برترین مشاوران کنکور ایران ساخته شده تا به صورت رایگان هزاران محتوای مشاوره ای رو در اختیارتون بذاره!

دسترسی های سریع

کاری داشتی خبرم کن!