کتاب زیست جامع دهم مهر و ماه: نقد و بررسی کامل

کتاب زیست جامع دهم مهر و ماه کتاب مناسبیه؟ کیفیت درسنامه و تست هاش چطوره؟ تعداد تست هاش برای درصد بالا زدن کافیه؟ همراه شو عزیر:)

بهترین منبع زیست برای پایه دهم چیه؟کتاب زیست جامع دهم مهر و ماه برای من مناسبه؟ این کتاب برای چه دانش آموز هایی مناسبه؟ توی کتاب چه نوع تست های نگارش شده؟ سبک تدوین و تالیف این کتاب چطوریه؟ اصلا این کتاب چند صفحه است؟ نقاط قوت و ضعفش چیه؟
اگه شما هم میخواید زیر و بم این کتاب رو در بیارید. پس در ادامه با مرکز مشاوره کنکور جدیدی نژاد همراه باشید.

نقد و بررسی کتاب زیست جامع دهم مهر و ماه

مشخصات کتاب زیست جامع دهم مهر و ماه

رشته: تجربی
پایه: دهم
مولف:علی پناهی شایق
تعداد صفحات: ۵۳۲
تعداد تست: حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ تست برای هر فصل
شامل: درسنامه، تست و پاسخنامه تشریحی
اگه میخواید نقد و‌بررسی این کتاب رو به طور کامل بینید محتوای زیر رو تماشا کنید

نقد و بررسی کتاب زیست جامع دهم مهر ‌‌و ماه

یکی از اصلی ترین نقاط قوت این کتاب درسنامه خیلی جامع و‌ علمیه که داره. این کتاب با نگارش بسیار روان تمامی شکل ها نمودار ها و … رو به زبان ساده برای ما توضیح داده. اما نقطه قوت دیگه ی این کتاب تست های خیلی عالی ایه که داره و با زبان مولف های کنکور مطرحه. یعنی حتی تست های تالیفی نگاه ویژه ای به سبک تست های کنکور داشتن. و بعد از اون پاسخ نامه تشریحی کامل این کتاب به ما این فرصت رو میده تا بتونیم به صورت کامل اون ها رو‌ مارک و تیپیکال کنیم.در کل با توجه به توضیحات، این کتاب به همه ی دانش آموز ها با هر سطح پایه برای شروع پیشنهاد میشه.

هرچند برای اینکه بتونید در شروع مسیر بهترین انتخاب رو داشته باشید پیشنهاد میشه علاوه بر کتاب زیست جامع دهم مهر و ماه ، تمامی منبع های مربوط به پایه دهم رو نقد و بررسی کنید. ما برای اینکه این کار برای شما راحت تر بشه تمامی موارد رو توی سایت کیمیاگر خونه در قسمت تحلیل کتاب های رشته تجربی برای شما نقد و بررسی کردیم.

زینب حاتمی

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

کتاب زیست خیلی سبز دهم: نقد و بررسی کامل

د تیر 27 , 1401
کتاب زیست شناسی دهم خیلی سبز چقدر میتونه مفید باشه؟ کیفیت درسنامه چطوره؟ همه مدل تست های کنکور رو پوشش میده؟ نقد و بررسی کاملش رو ببین :)
زیست دهم خیلی سبز

اینها شاید برات جالب باشه:

کیمیاگرخونه

مدرسه ای برای تو و رویاهات

اینجا توسط برترین مشاوران کنکور ایران ساخته شده تا به صورت رایگان هزاران محتوای مشاوره ای رو در اختیارتون بذاره!

دسترسی های سریع

کاری داشتی خبرم کن!