راز رتبه 1 شدن رستگار رحمانی توی 4 ماه

رتبه 1 کنکور شدن توی 4 ماه ممکنه؟ راز کاری که رستگار رحمانی رتبه 1 سال 1388 انجام داد چی بود؟ از رتبه های برتر کنکور یاد بگیریم.

رتبه 1 شدن توی کنکور نیاز به چقدر زمان مطالعاتی و تست داره؟ همه ی ما فکر میکنیم برای رتبه شدن توی کنکور باید سالهای سال درس خوند اما مثالهای خیلی خفنی برای اینکه میشه توی مدت کوتاهی هم رتبه برتر کنکور شد وجود داره.

رتبه1 کنکور تجربی 1388 رستگار رحمانی
رتبه1 کنکور تجربی 1388 رستگار رحمانی

رتبه 1 کنکور تجربی 1388: رستگار رحمانی که بود ؟

رستگار رحمانی ، فردی که در منطقه ای سنتی و کرد نشین چشم به جهان گشود 🙂 با توجه ب شهر مرزی کم امکانات و خانواده ی پر جمعیت او امکانات زیادی برای درس خواندن نداشت و حتی با معدل 13 دوران دبیرستان را اتمام رساند.اما او کسی بود که موفق شد در عرض 4 ماه به رتبه 1 کنکور ریاضی و زبان در سال 1388 برسد . که این نتیجه اینقدر برای سازمان سنجش مشکوک بود دوباره از رستگار کنکور گرفت و باز هم رستگار رحمانی رتبه 1 شد .ان هم تنها با پی بردن به یک راز کیمیاگرانه!!

راز کیمیاگرانه چه بود؟ این ویدیو رو تماشا کنید تا براتون روشن بشه:

راز رتبه یک شدن رستگار رحمانی چی بود؟

پس همون طور که تماشا کردید رستگار رحمانی 4 ماه تا کنکور زمان داشت ولی این چهار ماه هر کدوم به اندازه 2.5 ماه عادی بود. اما چطوری ممکنه؟

با یه حساب کتاب سر انگشتی میبینیم که توی چهار ماه باقی مونده به کنکور اگه ما روزی 13 ساعت درس بخونیم یه چیزی حدود 1560 ساعت زمان در اختیار داریم و این در حالتیه که ما توی ماه های قبل به خاطر مدرسه و کلاس کنکور در شرایط بترکون تنها میتونیم 7.5 ساعت درس بخونیم که توی 4 ماه یه چیزی حدود 160 ساعت پس با همین حساب کتاب متوجه میشیم که ماه های اتنهایی نزدیک به کنکور برای رتبه 1 شدن ما 2.5 برابر تاثیر داره.

من هم میتونم رتبه یک بشم ؟

قطعا ما هم با دونستن این راز کیمیاگرانه میتونیم تبدیل به یک رتبه یک بشیم . در نگاه اول باید به اندازه کافی تلاش کنیم و در نگاه دوم یاد بگیریم درست درس بخونیم: مثلا بلد باشم چطوری فیزیک کنکورم رو بخونم؟

یک دیدگاه برای “راز رتبه 1 شدن رستگار رحمانی توی 4 ماه

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

وقت کم آوردن توی آزمون های قلم چی و کنکور

چ اردیبهشت 7 , 1401
وقت کم آوردن توی آزمون یکی از مهمترین چالش های دانش آموزان کنکوری محسوب میشه؟ چطور میتونیم توی قلم چی و کنکور وقت کم نیاریم؟

اینها شاید برات جالب باشه:

کیمیاگرخونه

مدرسه ای برای تو و رویاهات

اینجا توسط برترین مشاوران کنکور ایران ساخته شده تا به صورت رایگان هزاران محتوای مشاوره ای رو در اختیارتون بذاره!

دسترسی های سریع

کاری داشتی خبرم کن!